Tikai reģistrēti lietotāji var pievienot pakalpojumus


Ienākt
galds un dators

Privātuma politika

Aicinam iepazīties ar mūsu privātuma politiku, lai saprastu, kā un kāpēc mēs iegūstam un izmantojam Jūsu datus.

Kā tiek izmantoti Jūsu personas dati?

Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, tad kad Jūs mums tos sniedzat izmantojot mūsu tīmekļa vietni konotiek.lv. Personas dati tiek izmantoti sekojošiem mērķiem:

  • sniegt Jums pakalpojumus,
  • personalizēt Jūsu piekļuvi sistēmai,
  • nodrošināt Jums klienta atbalstu,
  • analizēt tīmekļa vietnes pārlūkošanas paradumus. Tas ļauj mums uzlabot un tieši jums pielāgot pārlūkošanas iespējas, kā arī piedāvāt Jums aktuālus reklāmas materiālus,
  • uzlabot tīmekļa vietnes darbību un pārlūkošanas pieredzi un pārliecināties, vai tās saturs ir drošs un ērti lietojams gan datorā, gan mobilajās ierīcēs,
  • mārketinga un komunikācijas vajadzībām (epasta izsūtnēm).

Vēlamies Jūs informēt par mūsu pakalpojumiem un īpašajiem piedāvājumiem, taču darīsim to tikai tad, ja esat piekritis saņemt šādu informāciju.

Kādus personas datus mēs apstrādājam?

Mēs apstrādājam sekojošos personas datus:

  • vārdu,
  • uzvārdu,
  • e-pasta adresi,
  • sludinājuma aprakstošā informācija (kā piemēram pakalpojuma adresi, cenrādi)

Lietotāja profilā norādītie dati un profilā esošais saturs ir publiski pieejams visiem pārējiem portāla lietotājiem, kā arī ierobežotā apjomā trešajām personām.

Vēlamies Jūs informēt, ka konotiek.lv vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.

Kādi personas dati tiek nodoti trešajām personām?

Portāla konotiek.lv pakalpojuma sniedzējs pilnībā uzņemas atbildību par sevis sniegto informāciju un pakalpojuma lapu. Konotiek.lv nenodod informāciju trešajām personām, kā arī neuzņemas atbildību, ja tā ir nokļuvusi trešo personu rokās.

Kā tiek uzglabāti jūsu personas dati?

Jūsu personas dati tiek glabāti drošībā. Tie ir aizsargāti pret jebkuru organizāciju vai privātpersonu neatļautu piekļuvi, atklāšanu, izmantošanu, pārveidošanu vai iznīcināšanu. Lai to nodrošinātu, tiek izmantotas dažādas mūsdienu tehnoloģijas un drošības programmas vairākos līmeņos. Mēs apņemamies veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai jūsu dati būtu konfidenciāli un droši uzglabāti.

Jūsu personas dati tiks uzglabāti tik ilgi, cik nepieciešams, lai nodrošinātu produktus, pakalpojumus un informāciju, kuru Jūs vai Jūsu uzņēmums ir pieprasījis, administrētu Jūsu izvēles un tiesības, kuras Jūs esat īstenojis saskaņā ar šo privātuma politiku. Arhivētā informācija tiks glabāta tik ilgi, kamēr Jūsu profils tīkla vietnē ir aktīvs.

Trešo pušu tīmekļa vietnes

Mūsu tīmekļa vietnē var būt izvietotas saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm. Katrai tīmekļa vietnei ir atsevišķa privātuma politika. Ja apmeklējat šādas tīmekļa vietnes, mēs iesakām pirms jebkādas informācijas sniegšanas vispirms iepazīstaties ar to privātuma politiku. Mēs neuzņemamies atbildību par citu tīmekļa vietņu politiku.

Personas datu labošana vai dzēšana?

Nepieciešamības gadījumā Jums ir tiesības jebkurā laikā mainīt, papildināt vai dzēst savus datus. Ja vairs nevēlaties, lai sūtām informāciju par saviem piedāvājumiem un pakalpojumiem, Jūs varat atteikties no turpmākas ziņojumu saņemšanas izmantojot e-pastu Ainars@konotiek.lv. Ja Jūsu dati tiek izmantoti pamatojoties uz leģitīmām interesēm, jums jebkurā brīdī ir tiesības iebilst pret šo datu apstrādi, taču atsevišķos gadījumos tas var nozīmēt, ka pakalpojums jums vairs nebūs pieejams.

Ja ir radušies kādi jautājumi par Jūsu personas datu izmantošanu, lūdzam kontaktēties ar mums izmantojot e-pastu info@waycoffee.eu.

 

17.07.2019.